PC All-In-One Shuttle X50V7 dotykový displej čierny SSD , IP54

Ohodnotenie:
Katalog.č.:
PC All-In-One Shuttle X50V7 dotykový displej čiern
Výrobca
Shuttle
Záruka
24 mesiacov
Dopor. cena:
499,17 €
Dopor. cena s DPH:
599 €
Dodacia lehota:
Skladom 1+
Operačná pamäť:
SSD DISK:
Windows 10 IoT:
Porovnaj produkt

PC All-In-One Shuttle X50V7 dotykový displej čierny SSD , IP54

Dvoj-jadrový Intel Celeron 3865U / 4GB RAM/60GB SSD/ LAN/WLAN/kamera/čítačka 4-1 , dotykový monitor 15" LCD. Ochrana pred striekajúcou vodou na displej IP54 . Doporučené pre POS zariadenia. Upozornenie: Windows 7 nie je podporovaný.

V základnej variante zariadenie disponuje 4GB RAM a SSD diskom 120GB.

All-in-One PC pre POS, POI, Kiosk aplikácie.

Shuttle All-in-One PC X50V7 je najnovším prírastkom do radu X50 a je poháňaný procesorom Intel Whiskeylake-U Celeron 4205U 15W CPU . Najnovšia 14 nm technológia Kaby Lake pomáha znížiť spotrebu energie a zvýšiť výpočtový výkon. Vďaka svojmu pasívnemu chladeniu, systém je prakticky bezhlučný, bezúdržbový a je doporučený pre 24/7 nonstop prevádzku. Zvlášť vhodný pre vertikálne použitie, je usporiadanie konektorov na spodnej strane a IP54 krytie displeja , ktorý je prachotesný a chránený pred striekajúcou vodou.

                                                                                        

 

8th Gen. Intel Celeron Processor

X50V7 poháňa procesor Intel Celeron 4205 8. generácie. Nová architektúra Whiskey Lake pomáha poskytovať vynikajúci výkon pri dosahovaní lepšej energetickej účinnosti.
 

Jednoduchý dotyk

15,6-palcový dotykový displej 16: 9 nevyžaduje myš a klávesnicu, takže je vhodný pre interaktívne kiosky a aplikácie v mieste predaja.
 

IP54 ochrana

Predný panel má krytie IP54, ktoré je odolné voči vode a prachu a vyhovuje environmentálnym špecifikáciám pre priemyselné a komerčné aplikácie.
 

Trojitý displej

X50V7 podporuje pripojenie dvoch externých displejov prostredníctvom vstavaných výstupov HDMI a VGA, čo poskytuje výhody pri produktivite pri prehrávaní rôzneho obsahu.
 

Skvelá konektivita na pripojenie periférií

X50V7 ponúka množstvo možností pripojenia s 2x RS232, 6x USB a čítačkou kariet SD. Používatelia sa môžu ľahko pripojiť k periférnym zariadeniam, ako sú skenery čiarových kódov, tlačiarne účteniek, zásuvky na peniaze a ďalšie.
 

Bezdrôtové a pevné pripojenie

 
X50V7 má rozhranie Intel® Gigabit LAN a vstavaný sieťový modul IEEE 802.11 a/b/g/n/ac + BT4.2, ktoré poskytujú káblové aj bezdrôtové vysokorýchlostné dátové pripojenia.
 

Tichý dizajn bez ventilátora

Vďaka pasívnemu tepelnému chladeniu umožňuje X50V7 prevádzku nielen tichú, ale aj nízku spotrebu energie a prakticky bezúdržbovú.
 

 

24/7 certifikované, použiteľné pri 0-40 ° C
Oficiálne schválené pre nepretržitú prevádzku. X50V7 používa priemyselné kondenzátory na splnenie environmentálnych prevádzkových požiadaviek komerčných aplikácií.
*S použitím SSD a Wide Range Temp. SODIMM
 

Pripravený na montáž VESA

X50V7 je kompatibilný so štandardným upevnením VESA a je ideálny pre aplikácie s obmedzeným priestorom.
 

Zapnite pomocou RTC

Šetrite náklady na energiu i náklady na služby na mieste s funkciou Power-On by RTC. V systéme BIOS nastavte pomocou RTC automatické časy zapnutia a vypnutia. Zapnutie pomocou RTC je možné tiež zapnúť a vypnúť pomocou plánovača úloh systému Windows.
 

The Watchdog

Watchdog Timer poskytuje vynikajúcu bezpečnostnú ochranu pre systémy, ktoré musia pracovať nepretržite dlhší čas. Na udržanie pravidelnej prevádzky a stability systému vždy používajte nástroj Shuttle’s Watch Dog.

OS

- Windows 10 64bit

- Linux

 

PC All-In-One Shuttle X50V7 dotykový displej čierny SSD , IP54

Záruka24 mesiacov
CPUIntel Whiskeylake-U Celeron 4205U 15W CPU
RAM4GB/8GB/16GB
HDD120GB/240GB
OSbez OS
Obrazovka15,6" dotykova , IP54

Fotogaléria k produktu PC All-In-One Shuttle X50V7 dotykový displej čierny SSD , IP54

    Navrch stránky