Váha ACLAS LS-2

Novinka
Ohodnotenie:
Katalog.č.:
Váha ACLAS LS-2
Záruka
12 mesiacov
Dopor. cena:
650 €
Dopor. cena s DPH:
780 €
Dodacia lehota:
skladom 1+
Porovnaj produkt

Váha ACLAS LS-2

Váha Aclas LS2 je skutočne všestranné zariadenie, ktoré dokáže vážiť ovocie, mäso, kusový tovar a tlačiť vlastné štítky s čiarovým kódom, a dá sa ľahko pripojiť k akémukoľvek systému back-office.

Váha LS2 sa odporúča okrem iného pre nákupné centrá, maloobchod, potraviny, mäsiarstvo a zelinárstvo. Najnovší model od spoločnosti Aclas ukazuje hmotnosť až do 15 kilogramov s presnosťou na gram, je možné ho použiť na tlač štítkov s čiarovými kódmi alebo logami a je možné ho pripojiť k akémukoľvek zariadeniu pomocou protokolu TCP / IP.

 

Zariadenie je vybavené dvoma na zeleno podsvietenými LCD displejmi a nerezovým zásobníkom. Jeho unikátny, patentovaný dizajn zaisťuje, že kontaminanty generované počas merania rýb alebo mäsa nevniknú do krytu a nebudú zasahovať do prevádzky zariadenia.

Spoľahlivá termálna tlačiareň váhy LS2 produkuje ľahko skenovateľné štítky s vysokým rozlíšením, ktoré môžete vytlačiť jednotlivo. Jednotku tlačiarne je možné vytiahnuť a kotúče široké až 56 mm je možné ľahko vymeniť.

Pamäť systémovej rovnováhy môže uložiť údaje pre celkom 12 000 položiek, z ktorých 112 PLU je možné vyvolať stlačením jedného klávesu a ďalších 112 stlačením dvoch kláves počas označovania alebo predaja.

Pomocou softvéru dodávaného so zariadením môžete transformovať rozloženie Aclas LS2 PLU a navrhovať vlastné štítky pomocou informácií o produkte, loga, obrázkov a rôznych typov čiarových kódov.

 

Špecifikácia:

- Rozsah merania: 6/15 Kg
 
- Deliaca hodnota: 2/5 g
 
- Displej: 2 zelené podsvietené LCD displeje
 
- Spôsob tlače: Termotlač
 
- Rozlíšenie: 203 dpi
 
- Rýchlosť tlače: 50 mm / s
 
- Šírka štítku: max. 56 mm
 
- Podporované čiarové kódy: EAN13, EAN18, 2/5 prekladané, Code128
 
- PLU: 12 000
 
- Priame PLU: 2x112
 
- Operátori: správa 99 používateľov

Váha ACLAS LS-2

Záruka12 mesiacov

Fotogaléria k produktu Váha ACLAS LS-2

    Navrch stránky